Prezentace Rapidní vývoj RIA aplikací pomocí .NET technologií

Petr Hošek a Augustin Šulc

Máme za sebou prezentaci Rapidní vývoj RIA aplikací pomocí .NET technologií. Rádi bychom touto cestou poděkovali všem z Vás, kteří se jí zůčastnili, a věříme, že se nám podařilo ukázat něco nového, zajímavého a inspirativního. Vážíme si všech ohlasů a Vašeho hodnocení, pozitivního i negativního. Je pro nás velkou motivací pro další vývoj.

Zároveň bychom se rádi touto cestou omluvili za malé zpoždění v úvodu prezentace, které bylo způsobeno problémy s připojením k internetu, bez kterého bychom nebyli schopni předvést závěrečné demo. O tuto část jsme Vás rozhodně nechtěli ochudit a soudě podle Vašich ohlasů se jednalo o jednu z nejzajímavějších částí naší přednášky a byl to do jisté míry zlatý hřeb na závěr.

Pokud máte jakékoliv další připomínky k naší prezentaci, rádi byste se podělili o svůj názor nebo zkušenosti, neváhejte a využijte diskuze pod tímto článkem. Za jakékoliv další ohlasy budeme velmi vděční.

Toto setkání pro nás bylo velmi příjemné a díky zpětné vazbě, kterou jsme získali, také velmi přínosné. Již se těšíme na další příležitost, při které se opět budeme moci blíže podívat na některou z oblastí, které nás všechny zajímají.

Zároveň bychom touto cestou chtěli poděkovat celému osazenstvu firmy Baud, všem programátorům, kteří nám pomáhali s přípravou prezentace, našemu vedení a Štěpánu Bechyňskému z firmy Microsoft, lidem bez kterých by se tato prezentace nikdy neuskutečnila.

Prezentaci z dnešní přednášky najdete zde. Šablona T4RIA, která byla zmíněna v přednášce, stejně jako další materiály a ukázková aplikace, se zde objeví v následujících dnech.

Tags: Silverlight, Caliburn, Net, Prism, Ria, Ria Services, T4ria

3 Comments

  • Tomáš Berný said

    Gratuluji k výborné prezentaci! Podstatný je samozřejmě obsah, ale vám se podařilo ke klalitnímu obsahu přidat i velmi pěknou formu - líbila se mi jak grafická podoba prezentace tak hlavně verbální projev obou přednášejících.

  • Augustin Šulc said

    Díky za pochvalu! Moc nás to těší.

  • Juraj Ondrej H. said

    Velice příjemná prezentace.

Add a Comment